Нас взято в заручники


Українців взято в заручники. Доля всієї країни перебуває у руках однієї людини. І це не Зеленський. Ця людина жанглює українцями вимагаючи особистих дивідендів, захищаючи особисті бізнес-інтереси. Він прагне особистої помсти і не має наміру поступатись.

А хто ж це зробив разом?

Переговори України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за новою кредитною програмою зайшли в глухий кут через суперечку між державою і олігархом Ігорем Коломойським за контроль над націоналізованим “ПриватБанком”.

Про це пише агентство Reuters, повідомляють “Букви”.

Перший заступник глави Національного банку України Катерина Рожкова розповіла, що розмір нової програми МВФ може скласти від 5 до 8 мільярдів доларів. Остання цифра, яку Україна обговорювала з МВФ, становила 5 мільярдів доларів, “але ця сума обговорюється”.

При цьому для отримання грошових коштів Київ повинен спочатку вирішити суперечку з Ігорем Коломойським, який бореться за скасування ухваленого в 2016 році за підтримки МВФ рішення про націоналізацію “ПриватБанку”.

Обговорення з МВФ наступного траншу фінансування заморожено через проблеми “ПриватБанку”. Це для них і для міжнародної спільноти червона лінія“, – наголосила Рожкова.

Заступник голови НБУ попередила про “величезну небезпеку” для інвестиційного клімату України, якщо ця суперечка не буде врегульована належним чином.

Рожкова уточнила, що проблема “ПриватБанку” повинна бути вирішена “не шляхом якихось розрахунків із колишніми акціонерами”.

Рожкова додала, що була розчарована позицією президента України Володимира Зеленського залишатися осторонь від конфлікту, а не активно захищати рішення про націоналізацію банку.

“МВФ хоче сильний сигнал від Уряду про збереження адміністративної незалежності “ПриватБанку” та незалежності Національного банку України”, – заявила вона.

За словами Рожкової, МВФ досі не впевнений у прагненні до реформ при Зеленському.

“Мова йде про судову реформу, верховенство закону. Мова йде про олігархічну структуру влади”, – розповіла заступник голови НБУ.

Варто зазначити, що у вересні в своїй заяві МВФ не згадав “ПриватБанк” або Коломойського, але наголосив, що Україні необхідно боротися з корупцією і зменшити вплив олігархів на економіку.

Наступного тижня суд у Києві повинен винести рішення за позовом про скасування націоналізації “ПриватБанку”. Рожкова в інтерв’ю агентству заявила, що не дуже сподівається на висновки суду.

“На жаль, я не довіряю нашій судовій системі, тому що система не була реформована”, – сказала Рожкова.

Заступник голови НБУ попередила, що рішення проти націоналізації може зіпсувати настрої інвесторів.

“Вплив на ринки буде негативним і негайним, і в цій ситуації ми не зможемо продовжувати працювати з МВФ в рамках попередньої угоди, тому що МВФ потрібна (ясність). Це величезна небезпека для України”, – наголосила вона.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Нас взято в заручники

  1. То які проблеми? FOXTROT-13 завжди допоможе, якщо її власник буде у особистому профіті. В олігархату не буває друзів, лише подільники. Тільки що разом, та вже зараз закапуємо подільника.
    Напишіть вже правду народу, що в країні ніколи нічого не змінювалось і ніколи не змініться доки живий хоч один олігарх та його оточення та різні ставленики. Тоді і війна закінчиться бо не буде з ким мафіозні пУтєнхамонівські інтереси проштовхувати.
    Якщо для “Миротворця” Аваков не терорист №1 в країні то пУтєнхамон ваш таємний подільник, який допомагає зачищати окуповану територію від біомаси.
    Народу України 5 млрд. баксів в йух не торохтіли, один хєр він з цього приходу не отримає ніколи, нічого!
    Ви хоч подумали б хто вас читає, та які в них можливості. То для кого цей свист був?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *