Найпотужніший крохмальний завод України збільшить виробництво крохмалю утричі


ТОВ «Вимал-Агро» — підрозділ найпотужнішого крохмального заводу України ПБП «Вимал» у сезоні-2018 всі виробничі площі (95 га) відвело під крохмальвмісткі сорти картоплі, – повідомляє AgroPortal.

За словами керівника «Вимал-Агро» Олександра Лазаря, вирощувати картоплю на крохмаль було напрочуд легко, бо не потрібно було хвилюватися про її товарність і розмір фракції бульб.

Також уточнюється, що «Вимал» у 2018/19 МР ставить перед собою мету виготовити 10 тис. т картопляного крохмалю і вивчає можливості поновлення експорту в середньоазіатські країни. У минулому сезоні було виготовлено 3 тис. т крохмалу.

Для довідки: «Вимал» працює в Чернігівській області ще з 1992 р. Початковою спеціалізацією компанії було встановлення теплопунктів, наладжування котельних. Але вже через 2 роки в Дроздівці Куликівського району був побудований і почав роботу цех з виробництва крохмалю потужністю 50 т на добу. Згодом, розвиваючи виробничі потужності — створивши підприємства-сателіти з вирощування картоплі (в 2004 р.) та будівельну компанію, яка спеціалізується на промислових об’єктах — зерносушильних і переробних, і виробляє обладнання для переробної галузі аграрного сектора, підприємство набрало обертів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *