Найбільший в Європі автобусний оператор FlixBus запустив два нових міжнародних рейси з України


Найбільший в Європі автобусний оператор FlixBus запустив два нових міжнародних рейси з України: Київ — Краків — Прага і Київ — Вільнюс.

“Вперше лінія компанії зв’язала Україну з країнами Балтії, в которих FlixBus недавно відкрив свої перші маршрути”, – йдеться в повідомленні.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як ми повідомляли раніше, німецька компанія FlixBus з 8 липня запускає внутрішні рейси по Україні.

З КИЄВА ДО АВСТРІЇ – ВІД 5 ЄВРО. СЬОГОДНІ FLIXBUS ВИЙШЛА І НА ВНУТРІШНІ МАРШРУТИ – ОМЕЛЯН

Перевізником за маршрутом Київ — Вільнюс виступає литовська компанія Ollex.

“В останні роки Литва стала популярним туристичним напрямком для українців. Згідно з даними Департаменту статистики Литовської Республіки, торік в Литву приїхало на 44% більше українців, ніж у 2018 році. Це найвищий приріст серед приїжджих з усіх країн. І хоча сьогодні пандемія вносить свої обмеження, в довгостроковій перспективі зростання туризму з України в Литву продовжаться. Тепер до Вільнюса можна дістатися просто і за доступною ціною на комфортному автобусі, і далі, зробивши одну пересадку — по країнах Балтії”, – коментує директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман.

Автобусним партнером FlixBus на лінії Київ — Прага став український перевізник TransTempo. Автобуси обох ліній зберегли брендування компаній-перевізників, з зеленими наклейками на борту “In cooperation with FlixBus”.

Нові лінії об’єднали три регіони FlixBus в Східній Європі — Україну, Польщу та країни Балтії. Це відкриває великі можливості для подорожей з пересадками. Зробивши пересадку в Вільнюсі, можна доїхати до 11 міст Литви, Латвії, Польщі та Німеччини, включаючи Ригу, Берлін, Варшаву, Познань. З Кракова можна дістатися прямими рейсами в Чехію, Словаччину, Німеччину, Хорватію, Угорщину і Нідерланди”, – підсумували в FlixBus.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *