Нафтогаз власним коштом встановить газові лічильники громадянам – В.Гройсман


Уряд зобов’яже НАК “Нафтогаз України” за власний кошт встановити лічильники для обліку газу громадянам, витрати НАК будуть враховані у його фінансовому плані, – передає Укрінформ.

Про це на засіданні уряду сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.


Я думаю, усі мають бути зацікавлені в тому, щоб чітко порахувати, хто й скільки газу споживає в Україні, а не так, як сьогодні, коли газовики один на одного списують обсяги газу. Щоб ніхто нічого не крав, треба зробити облік через лічильники – зазначив він.

Очільник уряду наголосив, що завдання встановити лічильники лежить на постачальниках газу.


Друге рішення, яке ми ухвалимо, полягатиме в тому, щоб рекомендувати Нафтогазу забезпечити всіх громадян безкоштовними лічильниками. Більше того, один з пунктів зобов’яже Мінекономрозвитку врахувати кошти, які будуть витрачені на встановлення лічильників, у фінплані Нафтогазу. Я вважаю, що це справедливо. Ми будемо точно знати, хто і скільки виробляє газу, скільки постачає, скільки споживає, – додав Прем’єр.

Гройсман доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості забезпечити “жорсткий контроль” виконання цього рішення.


“Кінцева мета – щоб у максимально стислі терміни у кожному домогосподарстві був газовий лічильник за рахунок Нафтогазу. А його витрати ми врахуємо у фінплані”, – зазначив Гройсман.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *