На Житомирщині підрозділи ДСНС отримали нову спецтехніку


5 пожежних автоцистерн та спеціальну аварійно-рятувальну машину передали підпорядкованим районним підрозділам ДСНС України у Житомирській області.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Житомирської ОДА.

Пожежні автоцистерни, які передали сьогодні підрозділам ДСНС, більш потужніші, перевозять більше вогнегасних засобів – це 4 тонни води і 400 літрів піноутворювача. Оснащені засобами для індивідуального захисту особового складу, освітлення місця події, мають підвищену прохідність, наприклад, по ґрунтових сільських дорогах.

Спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу на базі VOLKSWAGEN Caddy передали аварійно-рятувальній частині Житомира, яка залучається до ліквідації наслідків ДТП. Автомобіль оснащений спеціальним гідравлічним та пожежно-рятувальним обладнанням, що відповідає європейським стандартам. Також його можна використовувати для сповіщення населення про надзвичайну ситуацію, організацію радіозв’язку, гасіння пожежі на місці ДТП, освітлення та надання домедичної допомоги постраждалим.

У травні фахівці частини проходитимуть спеціальні навчання на базі Управління ДСНС України у Рівненській області щодо роботи із зазначеним обладнанням.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.