На Закарпатті ввели в експлуатацію три сонячні електростанції


У селі Горбки Закарпатської області звели другі черги СЕС Веряца-1 та СЕС Веряця-2, передає Ecotown.

  • Друга черга СЕС Веряця-1, що введена в експлуатацію ТОВ «Інтеренерджі» потужністю 1062,6 кВт, складається з майже 4 000 сонячних панелей потужністю 275 Вт кожна та 23х інверторів.
  • Друга черга сонячної електростанції Веряця-2, що реалізована ТОВ «Акванова Гідроресурс» потужністю 1362,9 кВт, налічує майже 5 000 модулів.

Ще одну сонячну електростанцію потужністю 6,237 МВт звели поблизу с. Шаланки Виноградівського району Закарпатської області. Проект реалізований ТОВ «Солар Лайт» за рахунок власних і кредитних коштів.

  • СЕС складається з понад 22 000 панелей і займає ділянку площею близько 10 га.
  • «Станція вироблятиме близько 7 300 000 кВт годин на рік.

Нагадаємо:

Вплив на атмосферне повітря, та всі інші компоненти навколишнього середовища, в процесі експлуатації СЕС – відсутній, оскільки при використанні фотоелектричних систем не спалюється паливо та немає частин, що рухаються. Фотогальванічні панелі є чистими та безшумними. Сонячна станція СЕС потужністю 5,4/6,237 МВт (AC/DC), призначена для промислового виробітку електричної енергії шляхом перетворення сонячної енергії в екологічно чисту електричну енергію в сонячних фотоелектричних модулях з наступною її трансформацією в зовнішні електричні мережі Закарпатської області.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *