На виставці в Абу-Дабі вперше представлений бронетранспортер “Al-Wahash”з українським бойовим модулем


На міжнародній виставці IDEX-2019, яка проходить у місті (Об’єднані Арабські Емірати) був вперше представлений результат співробітництва підприємств ДК “Укроборонпром” та компанії з ОАЕ Calidus LLC – бронетранспортер “Al-Wahash” з бойовим модулем БМ-3М “Штурм”, – повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Цей бойовий модуль встановлюється на БТР-3, який серійно виробляється ДП “Київський бронетанковий завод”. Він уже успішно пройшов найжорсткіші випробування бойовими діями на Сході України.

Необхідно зазначити, що Al-Wahash є одним з найсучасніших бронетранспортерів у своєму класі, який був створений шляхом поєднання найновіших технологій від провідних виробників світового рівня. Саме тому, інтеграція у цей бронетранспортер українського бойового модулю є черговим доказом високої бойової ефективності української зброї.

  • Завдяки сучасному цифровому комплексу з лазерним делекоміром, а також стабілізатору гармати, БМ-3М “Штурм” забезпечує високу точність вогню автоматичної 30-мм гармати, кулемета та автоматичного гранатомета, а також  комплекса керованого озброєння “Бар’єр”.
  • Завдяки встановленому бойовому модулю, Al-Wahash отримує потужний арсенал озброєння для знищення противника на дистанції до 5 км, за будь-яких погодних умов та часу доби.

Згідно з підписаним Меморандумом про співробітництво між
Державною компанією “Укрспецекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, та Calidus LLC, планується спільне виробництво БТР “Al-Wahash” з БМ “Штурм” та його просування на ринку ОАЕ та інших країн. Окрім того, сторони планують розширення співпраці у втіленні програм модернізації бронетанкової та автомобільної техніки, озброєння, а також виготовлення нових зразків озброєння та військової техніки.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *