На Волині селяни повісили замок на храм, де служив священник, який привітав Путіна з Днем ангела


У селі Галинівка Володимир-Волинського району селяни повісили новий власний замок на храм преподобного Сергія Радонежського. Сталося це 5-го серпня, після того, як селяни дізналися, що священник УПЦ Олексій Шаран привітав у фейсбуці президента Росії (країна – агресор) Володимира Путіна з Днем ангела.

Селяни були обурені діями настоятеля храму, отця Шарана.

Інформацію БУГу підтвердив голова ОТГ Сергій Панасевич, зазначивши, що йому подзвонили анонімно та повідомили про подію.

Також передбачають, що цього тижня перед храмом відбудуться збори селян, де обговорюватимуть подію, хочуть бачити на них і самого священника Шарана.

Що цьому передувало: Священник УПЦ з Володимир-Волинського Олексій Шаран привітав у фейсбуці президента Росії Володимира Путіна з Днем ангела.

Про це написав у фейсбуці журналіст Олексій Біянов.

Журналіст зробив скріншот зі сторінки Путіна з привітанням у коментарі священника.

«Цікавий момент… Волинський священник московитської секти привітав Ху*ло з днем ангела. Цензурних слів бракує», – пише журналіст.

На сайті Володимир-Волинської єпархії УПЦ протоієрей Олексій Шаран названий «головою єпархіального відділу по взаємодії з військовими угрупованнями і іншими силовими структурами». Не вказано тільки, якої країни.

До слова, на сторінці у Олексія Шарана у фейсбуці знайдеться ще багато інших «цікавих» дописів.

О 19-ій годині на сторінці Шарана у фейсбуці з’явився його коментар щодо ситуації. Він заявив, що дуже затурканий, у телефоні не розбирається і “по традиції, набраний текст взяв на розсилку усім, хто носить ім’я Володимир”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *