На території індустріального парку у Вінниці відкрили першу чергу заводу холодильного обладнання


7 вересня, у Вінниці відкрили завод ПрАТ «Українська пивна компанія» (UBC Group). Він працюватиме на території індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування», загальна площа якого – 19,3 га. Це перша черга нового підприємства, – повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Завод з виробництва холодильного обладнання – перше підприємство, яке запрацює на території індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування». На роботу до підприємства уже залучено більш ніж 300  робітників. До кінця 2018 року планується створити 750 робочих місць. Запланований обсяг реалізації продукції (І черги) – 400 млн грн/рік, після реалізації ІІ черги (орієнтовний термін 2019-2020 рр.)  – 700 млн грн/рік та додатково 1000 робочих місць.

Інвестиції UBC Group у І чергу заводу склали 10 мільйонів євро. Влітку підприємство почало працювати у тестовому режимі – і першу партію продукції уже було відвантажено на експорт. Для введення наступної черги (наступні 2 роки) передбачаються інвестиції у сумі ще 10 мільйонів євро.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *