На Румунській верфі спустили на воду пором над яким працювали Миколаївські конструктори


11 вересня на Румунській верфі Damen Shipyard Galati (місто Галац) спустили на воду пором WOLFE ISLANDER IV, проєкту DRFe 9819 E3, над яким Миколаївські конструктори MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv” працювали у 2018-2019 роках.

Про це повідомляє у Фейсбук Миколаїв – місто корабелів.

Зазначається, що електричні пасажирсько-автомобільні пороми будуються на замовлення уряду Онтаріо (Канада). Перший пором проєкту DRFe 6819 E3 був спущений на воду наприкінці 2019 року.

WOLFE ISLANDER IV – це друге судно по контракту. Ці пороми забезпечать швидке та комфортне доставлення пасажирів та транспорту в системі Великих Озер Канади.

Електричний пасажирсько-автомобільні пороми проєктів DRFe 6819 E3 та DRFe 9819 E3 мають гібридну силову установку, що складається з 2-х дизель-генераторів та акумуляторних батарей. Інтегровані системи живлення дозволяють заряджати батареї від берегових джерел під час вантажних операцій. Судна оснащені азимутальними гвинто-стерновими колонками льодового класу та можуть експлуатуватися при температурі до -25 градусів. В проєкт закладено підвищену безпеку – машинне відділення розділено на два повністю незалежні відсіки, що забезпечує повернення в порт при будь яких пошкодженнях одного з них.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.