На прохання волонтерів Порошенко привіз на затоплене Прикарпаття допомогу


Петро Порошенко, Президент України і лідер партії “Європейська Солідарність”, приїхав на Прикарпаття у постраждалі від руйнівної повені населені пункти. Він відвідав села Надвірнянщини, які найбільше потерпіли від паводку 22-25 червня, повідомляють на сайті партії.

Зазначається, що на прохання волонтерів у село Чорний Потік для ліквідації наслідків стихії передано дві мотопомпи, та два потужні генератори. Ще три мотопомпи відправлено волонтерам у Галицький район.

«Чому я прийняв рішення приїхати у Чорний Потік? Тому, що мені сказали, що влада оминула Вас. Я приїхав сюди не щоб сварити владу. Я приїхав щоб вам допомогти. Люди просили нас про генератори, бо немає світла, ми привезли. Просили про мотопомпи, щоб відкачати воду з будинків, ми привезли”, – повідомив Порошенко.

Районам, до яких не дійшла допомога влади, з Фонду Порошенка також буде оплачено роботу важкої техніки, яка критично потрібна для ліквідації наслідків негоди у Чорному Потоці.

Попросили терміново знайти важку техніку, яку влада поки що не направила у село. Ми знайшли», – сказав лідер партії “Європейська Солідарність” на зустрічі з мешканцями Чорного Потоку.

Родині з Чорного потоку Петро Порошенко пообіцяв допомогти відновити зруйнований паводком будинок.

«Зараз коли важко, ми маємо триматися разом. Сьогодні Ви можете розраховувати на нашу допомогу», сказав він.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.