На Луганщині до 7 років позбавлення волі заочно засуджено організатора антиукраїнського референдуму 2014 року


За матеріалами Служби безпеки України до семи років позбавлення волі заочно засуджено організатора антиконституційного «референдуму про державну самостійність ЛНР». Про це повідомила прес-служба СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що у травні 2014 року мешканка міста Щастя була призначена сепаратистами на посаду «заступника голови тервиборчкому» та очолила «територіальну виборчу комісію» у Троїцькому районі області. Зловмисниця брала активну участь в організації та проведенні фейкового волевиявлення. Потім жінка стала «депутатом» сепаратистського «парламенту». Наразі вона переховується від українського правосуддя на тимчасово окупованій території Луганщини, де займається антиукраїнською пропагандою, – йдеться в повідомленні.

Згіднго з проголошеним вироком, Новоайдарський районний суд визнав жінку винною в умисному вчиненні дій, спрямованих на зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб.

Варто зазначити, що початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання злочинниці та приведення вироку до виконання.

У прес-службі нагадали, що за останні три роки за матеріалами СБУ в Луганській і Донецькій областях до різних термінів позбавлення волі засуджено понад сто організаторів фейкових виборів та членів виборчих комісій, а також осіб, які займалися агітацією та розповсюдженням матеріалів із закликами до зміни меж території України. Ще 56 кримінальних проваджень знаходяться на розгляді у судових інстанціях. Зловмисникам оголошено про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України. Їм загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *