На Ладижинській ТЕС штучний інтелект буде фіксувати порушення безпеки праці


На Ладижинській ТЕС запровадили систему розпізнавання порушень безпеки праці «Farseer», яка працює з використанням комп’ютерного зору та нейронних мереж.

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Технологія в режимі реального часу аналізує зображення з камер спостереження та миттєво фіксує порушення: відсутність у працівників захисної каски чи окулярів, а також перебування в забороненій зоні.

Головне завдання системи — профілактика порушення техніки безпеки. Тому ця система не для того, щоб карати, а для запобігання і для покращення техніки безпеки

Для цього на підприємстві встановили 25 камер у зонах підвищеної небезпеки. Інформація про порушення безпеки праці відразу передається відповідальному персоналу.  

У майбутньому система також виявлятиме паління у невстановлених місцях та людей, що працюють на висоті без використання необхідного спорядження.

Розробником системи «Farseer» є українське технологічне об’єднання Limpid Group. Впровадження системи відбувалося в рамках пілотного проєкту ДТЕК. Вже у найближчі 6-8 місяців таку технологію компанія планує запровадити й на інших своїх підприємствах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *