На Київщині відкрили маточник для поросят за 3,4 млн грн


На початку лютого 2020 року в селі Денихівка Тетіївського району на Київщині в державному підприємстві дослідному господарстві «Шевченківське» відкрили оновлений маточник для свиноматок і поросят. Тут тепер буде потокова цехова схема виробництва свинини.

Про це повідомляє Kurkul.com.

Інвестиція – 3,4 млн грн.

Директор підприємства Олег Балагура каже, що тепер потужність ферми зросте з 2 до 5 тисяч поросят щороку. Також він зазначив, що за попередніми підрахунками, цей проект окупиться за 2-3 роки.

«В Україні свинарство в занепаді, а самих свиней повирізали й пустили на м’ясо. Той, хто почне його відроджувати, — буде у виграші! Зараз у «Шевченківському» закупили для маточника обладнання українського виробника і я переконаний, що багато хто захоче взяти на озброєння досвід цього господарства», — сказав під час презентації доктор сільськогосподарських наук, директор Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН Микола Роїк.

Про унікальність такого проекту як модернізація свиноферми в ДП ДГ «Шевченківське» також розповів заслужений машинобудівельник України, представник групи компаній «Брацлав» Петро Михайленко.

«Ми в Україні є провідною компанією, що виробляє і постачає обладнання для молочних ферм та свиноферм. І в 2019 році були реалізовані буквально одиниці таких проетків, як цей у Денихівці. Із упевненістю можу сказати, що це високий рівень свинокомплексу, представленого на нашому ринку»,  — наголосив Петро Михайленко.

Про невелике збільшення виробництва свинини в Україні говорить офіційна статистика. Так, у 2019 році обсяги виробництва свинини зросли принаймні на 4,8% до 281,7 тис. т, а багато країн, зокрема, Китай, цікавляться м’ясом свиней, виробленого в Україні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.