На Херсонщині відкрили першу чергу спортивного комплексу для підготовки спортсменів-олімпійців та олімпійського резерву


В селищі Лазурне Скадовського району відкрито сучасний комплекс європейського рівня.

У дитячому оздоровчому таборі «Прибережний», що у смт Лазурне Херсонської області урочисто відкрили першу чергу спортивного комплексу для підготовки спортсменів-олімпійців та олімпійського резерву. Ним стало футбольне поле зі штучним покриттям, аналогів якому немає на півдні Україні. Тренування на ньому можна проводити у будь-яку пору року, а після введення в експлуатації всіх черг спорткомплексу, тут достойно прийматимуть не лише українські, але й міжнародні футбольні команди.

Цей об’єкт став першим проектом, що реалізований за поширеною в Європі моделлю державно-приватного партнерства. Відповідний меморандум між Міністерством молоді та спорту, Федерацією легкої атлетики, Херсонською облдержадміністрацією та ТОВ «Прибережний» підписали ще у березні. Меморандумом передбачено, що усі витрати на будівництво і модернізацію бере на себе бізнес, а держава гарантує якнайширшу популяризацію цієї ідеї серед спортивних товариств та окремих спортсменів, аби сучасна тренувальна база використовувалася максимально ефективно.

Ініціатором будівництва і головним інвестором став Механічний завод, який увійшов до складу засновників «Прибережного».

Спорткомплекс розрахований і на тренування спортсменів-паралімпійців. Адже з часу анексії Криму унікальна спортивна база в Євпаторії, яка була основним тренувальним комплексом паралімпійців, залишається недоступною. Вартість проекту складає 20 мільйонів гривень. Також планують залучити кошти інвесторів із США та Західної Європи, вже ведуться такі перемовини.

Джерело:http://uprom.info/news/other/infrastruktura/na-hersonshhini-vidkrili-pershu-chergu-sportivnogo-kompleksu-dlya-pidgotovki-sportsmeniv-olimpiytsiv-ta-olimpiyskogo-rezervu/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *