На Харківщині розгорнули зенітно-ракетний полк озброєний ЗРК С-125


Зенітний ракетний полк озброєний зенітно-ракетним комплексом С-125 розгорнули на Харківщині. Підрозділ провів тренування наближені до бойових з розгортанням комплексу на позиції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Зазначимо, що інформація про наміри розгортання зенітного ракетного полку озброєного зенітно-ракетними комплексами С-125 стала відомою у 2018-у році. Восени того ж року, на Державному випробувальному полігоні «Ягорлик» у Херсонській області розпочалися бойові стрільби зенітних ракетних підрозділів Повітряних Сил ЗС України та випробування С-125М1 модернізованих на приватному підприємстві «Аеротехніка-МЛТ».

Один з відпрацьованих на нещодавно проведеному вишколі елементів – протидія безпілотним літальним апаратам, які зараз є одними з найбільших загроз на досвіді бойових дій з відсічі російської агресії на Донбасі.

Тактичне навчання для зенітного ракетного дивізіону стало черговим етапом підготовки до тактичного навчання з бойовою стрільбою, що відбудеться у вересні на державному полігоні «Ягорлик».

Нагадаємо, у серпні 2019 року Кабінет міністрів України погодив до передачі Збройним силам України 36 російських зенітних керованих ракет 5В27Д. Раніше вони були конфісковані в порту в Одеській області.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *