На Донеччині презентували 5-й оновлений сервісний центр МВС


Донеччина завершила оновлення сервісних центрів МВС. 4 листопада 2020 року у Краматорську офіційно презентували останній, 5-й оновлений сервісний центр МВС в Донецькій області.

В межах України – це вже 159-й сучасний центр.

Як повідомляють на сайті РСЦ ГСЦ МВС у Донецькій області, сервісні центри МВС мають єдину зовнішню та внутрішню концепцію, у тому числі в містах Маріуполь, Бахмут, Покровськ та Волноваха. Серед основних переваг оновлених центрів – прозорі і відкриті офіси, які оформлені в єдиному візуальному стилі. А також обладнані сучасним технологічним устаткуванням: електронною чергою, інформаційним боксом, камерами відеоспостереження, за допомогою яких на офіційному сайті сервісного центру МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість центру. Зона очікування оформлена буккросингом та дитячим куточком для найменших відвідувачів, передбачені умови для громадян з інвалідністю.

Крім того, де немає в регіоні стаціонарних сервісних центрів МВС, громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС.

У краматорському сервісному центрі МВС нового зразка надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни та видачі посвідчення водія, видачи довідок про відсутність судимостей, надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС України та інші адміністративні послуги.

Важливо, що багато послуг сервісних центрів МВС переведені в онлайн, що значно пришвидшує та полегшує отримання державних адміністративних послуг громадянами. Завядки електронного кабінету водія можна безкоштовно, в кілька кліків дізнатися всі актуальні відомості про транспортні засоби, одержати інформацію про адміністративні порушення та сплатити штраф, зареєструватися у електронній черзі для отримання послуг у зручний для себе час тощо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *