На Донеччині фармацевтичний завод у сім разів збільшив виробництво антисептика


У Бахмуті Донецької області національний фармацевтичний виробник ПРАТ «Фітофарм» майже в 7 разів збільшило виробництво антисептика — з 60 тис. до 400 тис. упаковок на місяць. За обсягами виробництва в упаковках це підприємство входить до ТОП-10 українських виробників фармацевтичної продукції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

За словами директора виробничого департаменту ПрАТ «Фітофарм» Наталі Дерев’янко, «Фітофарм» зараз щодня випускає 20 тисяч антисептичного і дезінфікуючого засобу «Спіртол» із вмістом етанолу 96%. Цей препарат застосовується зовнішньо як антисептичний засіб для дезінфекції шкіри рук.

«Реагуючи на зростаючий попит на антисептичні засоби саме для дезінфекції рук, наше підприємство також прийняло рішення про промисловий випуск нового продукту «Дермаклін», який укомплектований дозатором для зручності використання. До складу цього продукту входить етанол і компоненти, що зволожують шкіру рук», – повідомила директор.

Також вона відзначила, що наразі «Фітофарм» у запланованих обсягах продовжує виробництво перекису водню 3%, який також є антисептичним засобом. Крім того, не зупиняється випуск й інших спиртовмісних препаратів, таких як мурашиний спирт, розчин левоміцетину спиртовий тощо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *