На Донбасі в районі проведення ООС відбулись масштабні навчання


В Об’єднаних силах відбулось масштабне тренування органів військового управління з практичним залученням військ, повідомляє пресцентр штабу ОС.

Навчання тривали впродовж трьох днів поспіль у районі проведення операції Об’єднаних сил. Залучені були і органи військового управління, а також як сухопутні, так і авіаційні складові підрозділів ООС.

Тренування відбувалось у декілька етапів. Насамперед – керівництво та офіцери штабів відпрацьовували дії із планування та прийняття рішень в умовах різкої зміни військової обстановки в районах відповідальності. Додамо, що штаби усіх рівнів працювали на рухомих пунктах управління, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, за одним з сценаріїв, військовослужбовці танкових підрозділів здійснювали переправу через водну перешкоду по паромній переправі. А навести цю переправу за лічені хвилини – це було вже завдання для підрозділів оперативного забезпечення Об’єднаних сил.

  • Військові понтонери майже втричі швидше виконали вправу із наведення поромної переправи, не порушивши жодного разу нормативних вимог.
  • Для того, щоб замаскувати переміщення техніки через водну перешкоду від умовного противника, завдання із постановки аерозольного маскування виконав спеціалізований підрозділ РХБ захисту.
  • Пілоти вертольотів Армійської авіації, які залучались до тренувань, відпрацьовували дії під час польоту двійками у простих та складних метеоумовах. А також, за допомогою спеціального обладнання, встановленого на гвинтокрилих машинах, виконували вправу із постановки мінних загороджень. 
  • Були завдання і для екіпажів бойових літаків Повітряних сил. Зокрема, фронтові винищувачі МіГ-29 виконували завдання із прикриття повітряного простору під час здійснення понтонної переправи танкового підрозділу.
  • А екіпажі штурмовиків Су-25 відпрацьовували імітацію нанесення удару по противнику, забезпечивши тим самим безперешкодне розгортання у бойові порядки танкового підрозділу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *