На даху однієї з ферм Херсонщини побудували сонячну електростанцію потужністю 2,3МВт


Група компаній KNESS з Вінниці побудувала сонячну електростанцію потужністю 2,27 МВт на даху нового тваринницького комплексу на 270 корів, що належить Торговому дому “Долинське” агрохолдингу “Агропродукт ЛТД” в Чаплинському районі Херсонської області.

Як повідомляється на сторінці KNESS в Фейсбуці, нова станція є найбільшою даховою сонячною електростанцією в Україні. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на vinnytsianews.com.

KNESS розмістив на дахах 10 будівель фермерського господарства «Долинське» фотогальванічну станцію (ФЕС) піковою потужністю 2,27 МВт. За допомогою сонячних батарей підприємство економити значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології. Щорічно електростанція буде генерувати близько 2,745 млн кВт/год електроенергії, скорочуючи викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис. тонн на рік.

KNESS GROUP є найбільшим в Україні генпідрядником по реалізації енергогенеруючих проектів, на частку якої припадає 24% загального обсягу побудованих в Україні СЕС.

Групою реалізовано 85 проектів у традиційній і відновлюваної енергетики; побудовано 32 сонячних станцій в 6 областях України, загальною піковою потужністю понад 200 МВт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *