На Черкащині відкрили нову амбулаторію та стадіон із ліхтарями на сонячних панелях


17 вересня у Степанецькій громаді, що на Черкащині, відкрили два нові об’єкти: стадіон зі штучним покриттям та амбулаторію сімейної медицини.

Стадіон, розмірами 42 х 22 метри, знаходиться на території  Степанецького ліцею. Але тут ганятимуть м’яча не лише школярі – на полі тренуватиметься і місцева футбольна команда «Росава». Досі у нас не було стадіону, який відповідав би сучасним вимогам. Реалізувати проект вдалося завдяки підтримці державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», – розповідає голова Степанецької громади Олександр Яременко.

Крім того, за його словами, проєкт громади переміг у конкурсі і одержав підтримку благодійного фонду «МХП – Громаді». Завдяки чому були закуплені сонячні панелі, які буде встановлено на стадіоні – для його освітлення у темну пору, щоб спортсменам зручно було тренуватися навіть увечері.

Щодо амбулаторії, то досі у Степанцях лікарі проводили прийом у приміщенні, якому вже 44 роки. Нове приміщення, споруджене за програмою «Доступна медицина», передбачає окремий вхід для діток, яким робитимуть вакцинації у кабінеті щеплень.

Разом із новою амбулаторією громада отримає автомобіль, обладнання для телемедицини, 3 (три) комп’ютери, 3 (три) кардіографи. А благодійний фонд «МХП – громаді» подарував до відкриття Сертифікат на 220,0 тисяч грн. для закупки Аналізатора крові та сечі.

Як зазначив голова Степанецької громади Олександр Яременко, при новій амбулаторії планується відкриття аптеки та кабінету УЗД.  А у приміщенні, де раніше знаходилася Степанецька амбулаторія сімейної медицини, громада планує відкрити відділок поліції.

Джерело

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *