Митниця передала прикордонникам турецький броньовик, за яким не з’явився власник


Джерело: Ukrainian Military Pages.

Київська митниця передала Держприкордонслужбі турецький бронеавтомобіль класу MRAP (із захистом від мін та засідок), який власники не змогли оформити при ввезенні в Україну.

Броньовик Turkar Buffalo потрапив на територію України у 2016 році. Разом з легкою вантажівкою Turkar CCVTECH, автомобіль тестувався українськими прикордонниками, які шукали захищений транспорт для служби у зоні проведення антитерористичної операції.

Проте після 30 денних випробувань рішення про закупівлю так і не прийняли. Водночас до Туреччини бронеавтомобіль теж не зміг повернутися.

Як повідомила Київська митниця, у 2016 році через відсутність у власника дозвільних документів бронеавтомобіль не був оформлений одразу. Згодом його заявили в режим митного складу, де він зберігався протягом трьох років. Однак, термін зберігання, визначений Митним кодексом України, добіг кінця, а власник цього транспортного засобу так і не звернувся для його митного оформлення. Після цього машина була передана в дохід держави та зберігалася на складі Київської митниці.

А 13 грудня 2021 року на підставі урядового розпорядження, митниця безоплатно передала MRAP Державній прикордонній службі України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *