“Можна стріляти білці в око”: Український спецпідрозділ отримав дві антиснайперські системи (відео)


Дві антиснайперські системи від підприємства «Archer» передані спецпідрозділу Міністерства оборони України.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на підприємство «Archer» («Термал Віжн Текнолоджис»).

Російські військові злочинці і проросійські терористи оцінили:

  • Ці системи проти ворожих снайперів мають охолоджувані тепловізори СИЧ М30.
  • Системи розроблені для ведення розвідки та спостереження за будь-яких погодних умов вдень і вночі (детекція, супровід, координати цілі).
  • Антиснайперські комплекси є багатофункціональними оптико-електронними пристроями, які призначені для цілодобового відеомоніторингу місцевості.
  • Також призначені для пошуку цілей та автоматичного виявлення замаскованих оптичних приладів прицілювання і спостереження, визначення їх координат і відстані в складних умовах рельєфу місцевості та міських забудов.

Archer

Під торгівельною маркою «Archer» постачає свою продукцію компанія «Термал Віжн Текнолоджис».

Нагадаємо, у 2017 році компанія завершила розробку нового комплексу розвідки й виявлення оптичних приладів «Сич 5К10» і переносного приладу «Сич-Н 6К10».

Комплекс «Сич 5К10» забезпечує раннє й оперативне виявлення оптичних засобів прицілювання і факту прихованого спостереження за об’єктами.

Також компанія виробляє комплекс оптичної розвідки КОРДОН‑3. КОРДОН‑3 – мультиспектральний модульний оптико-електронний прилад, призначений для використання у складі систем спостереження і розвідки.

Серед продукції компанії є ARCHER TC‑150 – модульний тепловізійний прицільний комплекс, призначений для використання на автоматичній зброї великих калібрів, зенітних установках, протитанкових ракетних комплексах.

Особливістю комплексу є модульна конструкція, в якій базовий оптичний блок TC‑150 керується дистанційно і не має вбудованих засобів відображення інформації.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до ““Можна стріляти білці в око”: Український спецпідрозділ отримав дві антиснайперські системи (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *