“Мотор Січ” модернізувала для Одеської авіаційної ескадрильї гелікоптер Мі-8МСБ-В


Одеська окрема авіаційна ескадрилья Південного регіонального управління Держприкордонслужби отримала вертоліт Мі-8МСБ-В, який був модернізований компанією “Мотор Січ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на galinfo.

Протягом року проводилося його удосконалення у профіль Мі-8МСБ-В шляхом ремоторизації, встановлення сучасних зразків авіоніки та іншого обладнання.

Серед переваг – нові енергоефективні двигуни, що дозволяють значно знизити витрати палива і збільшити кількість польотів, встановлення навігаційно-зв’язкової системи, картографічно-планової системи з модулем супутникового зв’язку та оснащення спеціальним й десантно-транспортним обладнанням.

Важливим удосконаленням стало й дообладнання вантажної кабіни гелікоптера для можливості встановлення санітарного обладнання. Також встановлено сертифікований медичний модуль, за допомогою якого тепер буде можливе підключення медичних приладів.

Відтепер  гвинтокрил, який тривалий час не використовувався, отримав нове життя й повністю готовий до експлуатації у транспортно-санітарній модифікації.

Наразі завершення модернізації іще одного такого ж вертольоту заплановане на друге півріччя 2020 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *