Москвинський людожер пішов на війну “заради збереження традиційних цінностей росії”


Москвинський канібал розповів, що вирушив на т.зв. сво через особисті переконання — «заради збереження традиційних цінностей росії», передають російські т.зв. змі.

Там він познайомився з Олександром Масленниковим, який жорстоко розправився із двома дівчатами з нічного клубу. Їхні тіла знайшли закопаними в лісосмузі.

Житель російського Волгограду Дмитро Малишев, який з’їв людське серце, засуджений за це та інші злочини на 25 років, підписав контракт з міністерством оборони російської федерації та пішов із колонії вбивати українців. Там канібал зустрівся з маніяком-розчленником з Волзького Олександром Масленниковим.

Російський людожер в розмові з журналістами наполягав, що пішов вбивати свідомо, заради збереження “російських цінностей”, а не які інші, “щоб змінити обстановку”.

Но я понимал, зачем я еду и куда я еду. Вот вы как отнесетесь, если в школе вашей маленькой дочери будут рассказывать в начальных классах, как правильно надевать презерватив? Или по улице будут мужики ходить и облизывать друг друга? Для вас это нормально? Для меня ненормально, – журиться москвинський людожер.

У зоні бойових дій він отримав поранення і зараз перебуває на лікуванні у шпиталі.

Серцеїд був засуджений у 2015 році. За версією слідства, у лютому 2014 року він побив цвяходером свого знайомого таджика-заробітчанина, вирізав його серце, посмажив його разом із овочами та з’їв. Весь процес Малишев знімав на відео. У судовому рішенні було зазначено, що його знайомий із Таджикистану запропонував волгоградцю зайнятися сексом, що спричинило сварку між чоловіками.

«Смажимо чоловічину. Ось воно – серце. Я вже цибульку додав», — розповідав Малишев на знятих ним кадрах.

Зазначається, що гучне вбивство не єдиний злочин москвина. Також він звинувачувався у вбивстві двох осіб з особливою жорстокістю у складі злочинної групи, бандитизмі, розкраданні та незаконному обігу зброї та боєприпасів, а також у підготовці вбивства поліцейських та розбій.

За все вчинене він отримав термін 25 років, з яких 15 мав провести в колонії суворого режиму.

Канібал вже повертався в Україну після поранення у лютому. Зараз він вдруге перебуває на лікуванні в шпиталі.

Його товариш по “тридиційним російським цінностям” Маслєнніков був засуджений до 23 років позбавлення волі. Це був не перший його вирок — раніше він був засуджений за зґвалтування, пограбування та розбій і вийшов на волю у 2017 році. Через кілька місяців після звільнення Масленников відвідав караоке-клуб у Волзькому, де познайомився із двома дівчатами. Своїх супутниць він запросив на орендовану квартиру, де вбив їх.

За словами виродка, він спробував поцілувати одну з дівчат і випадково зачепив її зап’ястя ножем для нарізки піци. Дівчина різко відреагувала на такий вчинок, і тоді Маслєнніков вирішив розправитися і з нею, і з її подругою. Їхні тіла він закопав у лісосмузі.

Джерело

Це все істинно традиційні російські цінності.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *