Морські спецпризначенці України опановують V-22 Osprey


Морські спецпризначенці України з 73 центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого опановують V-22 Osprey, повідомляє Мілітарний.

Зокрема, під час навчань Sea Breeze-2021 група спеціального призначення Центру відпрацювала взаємодію з американськими конвертопланами.

В рамках навчань було здійснено виведення в тил умовного противника розвідувальні групи спеціального призначення за допомогою згаданих літальних апаратів.

Це не перша така взаємодія, у вересні 2020 року CCО України та США на полігоні відпрацювали елементи бойового десантування посадочним способом з повітряного судна та перекидання сил швидкого реагування за допомогою конвертопланів V-22 Osprey. Тренування відбувались в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднанні зусилля 2020».

Bell V-22 Osprey

Стоять на озброєнні ССО США та Морської піхоти США, а також сил самооборони Японії.

Його високі технічні характеристики дозволяють операторам-розвідникам десантуватися в глибокий тил противника та залишатися непоміченими під час виконання завдання.

Конвертоплан Osprey був розроблений американським консорціумом Bell / Boeing в 1980-х роках. Апарат має в довжину 17,5 метра, у висоту – 6,7 метра і розмах крила – 14 метрів.

Максимальна злітна маса конвертоплана становить 27,4 тонни при зльоті як літак і 23,8 тонни при вертикальному зльоті. Завдяки двигунам, котрі можуть повертатися майже на 98 градусів і повітряними гвинтами мотогондолах конвертоплан здатний на вертикальні зліт і посадку як вертоліт і швидкий горизонтальний політ як літак.

У літаковому режимі польоті V-22 може виконувати польоти на швидкості 446 кілометрів на годину на відстань до 1,6 тисячі кілометрів. Американський конвертоплан розрахований на перевезення до 32 осіб, а також вантажів масою 9 тонн у вантажному відсіку або до 6,8 тонни на зовнішній підвісці.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.