Морські спецпризначенці опановують новий апарат замкненого циклу


Водолази 73-го морського центру спеціального призначення опановують нові апарати замкненого циклу.

Про це інформує Український мілітарний портал з посиланням на  Facebook-сторінку 73 морського центру спеціального призначення.

Робоча неділя завершується, а тим часом в МОРСЬКОМУ ЦЕНТРІ продовжуються спуски, водолази-розвідники опановують нові зразки озброєння, – йдеться в повідомленні.

На світлинах помічений Draeger LAR V виробництва німецької фірми Dräger Safety AG & Co. KGaA, що зарекомендувала себе як надійне та перевірене часом обладнання.

Що це за апарат та яке його призначення розповів куратор проекту Школи військових водолазів Костянтин Миргородський.

“Апарат досить знаменитий, адже багато років ця модифікація використовується операторами NAVY SEAL. Як бачимо, апарати не нові, але враховуючи високу якість техніки Draeger, обладнання служитиме ще не один рік.”, – розказав куратор проекту Школи військових водолазів.

До цього в Центрі використовувались апарати радянського виробництва типу ІДА-71П, про їх стан та можливості

“Питання заміни старих апаратів типу ІДА-71П на нові зразки стоїть дуже гостро, адже в ІДА використовується регенеративна речовина О3, яка за доступною ціною виробляється лише російським заводом в Усоллі-Сибірському. Аналогічно, підтримка запасними частинами неможлива з тих же причин.”, – додав Костянтин Миргородський

В спеціальних підрозділах СБУ та НГУ наразі використовується декілька десятків сучасних різнотипних апаратів замкненого циклу, наприклад O.M.G. Caimano та Draeger LAR 5000, але водолази найпотужнішої частина морського спецназу, 73 МЦСпП досі лишається без нового обладнання. Сподіваємося, ситуація якнайшвидше виправиться на краще.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *