Моя хата скраю – першим ворога зустрічаю: На Харківщині тренується тероборона


Широкий спектр форм і методик підготовки захисників України застосувало командування Харківської окремої бригади територіальної оборони цієї суботи для вдосконалення своїх армійських знань та вмінь.

Як повідомляє АрміяInform, практичні заходи проводилися в різних куточках Харківщини в місцях розташування підрозділів військової частини за розпорядженням командувача військ Оперативного командування «Схід» генерал-майора Олександра Нестеренка.

Близько 3500 військовослужбовців, воїнів-резервістів і військовозобов’язаних узяли в них участь.

— Як кажуть, багато професіоналізму не буває, — каже командир бригади підполковник Андрій Бородін. — Тим більше коли біля наших кордонів така дуже складна ситуація. Тож у цей непростий час наші резервісти знайшли час, щоб відпрацювати завдання за призначенням. Прийшли за першим викликом, бо є справжніми патріотами та найкращими з найкращих мешканців регіону.

Він уточнив, що цього разу до заходів на командних пунктах, загальновійськових полігонах чи тактичних полях широко залучили воїнів оперативного резерву І та ІІ черг. Це означає, що серед хлопців і дівчат було чимало осіб з бойовим досвідом. Тому вони охоче поділилися своїми таємницями, як перемогти ворога.

До речі, процес навчально-бойової роботи на Харківщині перебував під контролем з боку прямих начальників з оперативного командування «Схід». Останні, аби ускладнити ситуацію в зоні відповідальності харківських тероборонців та навчити підлеглих швидко ухвалювати правильне рішення,  надавали різні ввідні.

Хлопці й дівчата вдосконалили свої тактичні навички, навчилися надавати першу домедичну допомогу, під обстрілами противника евакуйовували поранених, навчилися ставити інженерні загородження тощо. Наприкінці навального дня в ході контрольних занять кожного перевірено з основних предметів бойової підготовки.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *