Міжнародний шопінг: “Нова Пошта” запустила доставку з онлайн-магазинів Німеччини


Нова пошта Глобал, що входить до групи компаній Нова пошта, розширила можливості міжнародного шопінгу для українців та запустила доставку з магазинів Німеччини через платформу NP Shopping.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Тепер клієнти можуть купувати та швидко отримувати доставку з найпопулярніших інтернет-магазинів п’яти країн: Німеччини, Китаю, США, Польщі та Великобританії.

«Німеччина – дуже популярний напрямок онлайн-шоппінгу, адже в багатьох українців німецькі техніка та одяг асоціюються в першу чергу з якістю. Ми лише додали в NP Shopping цю країну і вже маємо перших клієнтів, які зробили замовлення в найпопулярніших німецьких магазинах: eBay, Amazon, Zalando, Zara, G-star, Otto, Mediamarkt. При цьому користувачі не обмежені у виборі, вони можуть замовляти і в інших інтернет-магазинах Німеччини, де немає прямої доставки в Україну. Компанія оновлюватиме каталог, додаючи найпопулярніші інтернет-магазини» – коментує Ольга Володіна, заступник директора з питань розробки продуктів та маркетингу Нової пошти Глобал.

Терміни доставки замовлень з Німеччини від 8 робочих днів. Вартість доставки €2,9 за кожні 0,5 кг фактичної ваги відправлення.

Як купувати

1.Для цього потрібно зареєструватися на платформі NP Shopping. В особистому кабінеті ви побачите свою адресу для шопінгу в Німеччині та інших країнах. 

2.Далі обрати інтернет-магазин, замовити товар онлайн і вказати цю адресу як адресу доставки. 

3.Після цього в особистому кабінеті NP Shopping  необхідно зареєструвати трекінг-номер, який ви отримали від інтернет-магазину і обрати будь-яке відділення Нової пошти або поштомат в Україні, де було б зручно забрати посилку, або ви можете обрати адресну доставку кур’єром.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Міжнародний шопінг: “Нова Пошта” запустила доставку з онлайн-магазинів Німеччини

  1. Новая почта в своем репертуаре. Как обычно, цены за доставку в 1,5 – 2 раза выше чем у других. Я 6 лет пользуюсь услугами USAinUA, там 5 $ за кг. авиа доставка из США, а у НП 5,9 евро из ЕС. Это бессовестное обдиралово полностью в стиле Новой Почты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *