Міць нової армії: Повітряні Сили ЗСУ отримали надзвуковий розвідник Су-24МР та військово-транспортний літак Іл-76МД


За 2018 рік українське військо отримало декілька літаків, які пройшли ремонт на ДП “Миколаївський авіаремонтний завод “НАРП”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Серед них надзвуковий розвідник Су-24МР та військово-транспортний літак Іл-76МД, – інформує прес-служба Укроборонпрому.

Силами заводу “НАРП” було проведено повну перевірку всіх вузлів та агрегатів літаків та виконано їхній ремонт чи повну заміну. Такий ремонт включає надскладні роботи з відновлення планера та численних систем літаків. А їхня якість була доведена всебічними випробуваннями, після яких відновлені машини були прийняті українським льотчиками.

В Укроборонпромі зазначили, що також відбувається оновлення авіоніки. Наприклад, на Іл-76МД було встановлено сучасне пілотажно-навігаційне обладнання згідно з вимогами ІКАО. Це дозволяє йому виконувати завдання у будь-якій точці світу та брати участь у спільних операціях з країнами-членами НАТО.

  • Су-24МР – надзвуковий літак-розвідник, який може проводити розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений РЛС бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку противника, чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів.
  • Іл-76МД – військово-транспортний літак, призначений для транспортування і десантування особового складу, техніки і вантажів. Літак здатний доставляти вантажі максимальною масою до 60 т на відстань до 4200 км з крейсерською швидкістю до 800 км/год. Разом з машинами “Антонова”, Іл-76 є основними військово-транспортним літаком Повітряних сил України.

https://youtu.be/pyykb3aExe8

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *