Мінус мотивація служити в ЗСУ: Житло для сержантів стало квартирами для офіцерів


Минулого року ми повідомляли про ще один мотиваційний фактор поповнювати лави Збройних сил України та ще один із кроків з відновленню бойового духу в армії.

Для Збройних Сил України вслід за масштабним будівництвом гуртожитків для військовослужбовців контрактників, почали зведення типових будинків для сержантського складу.

МАСШТАБИ ВРАЖАЮТЬ: ВПЕРШЕ ЗА РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ МАСОВО БУДУЮТЬ ЖИТЛО ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

“Сучасні 34-ри чотириповерхові будинки на 54 квартири-студіо для сержантів різних військивих частин – наступний етап проекту створення житлової інфраструктури для української армії.
Їх планується ввести в експлуатацію у 2020 році.”

Як раніше повідомляли на презентації, будівля у 4 поверхи передбачає розміщення 54-х квартир студій для військовослужбовців сержантського складу взводного та ротного рівня.
Площа жилої кімнати складає 20 квадратних метрів, також у кожній квартирі буде розміщуватись прихожа та санвузол.

Презентація відбулась у 2018 році для тогочасного Президента України Петра Порошенка та у 2019-у мали розпочати будівництво 30 таких будинків, зведення яких дозволило забезпечити штатно-посадовим житлом близько 1500 сержантів, передає УМП.

МАСШТАБНЕ БУДІВНИЦТВО У ЗСУ: ВСЛІД ЗА ЗВЕДЕННЯМ ГУРТОЖИТКІВ – ЖИТЛО ДЛЯ СЕРЖАНТІВ

Реалізація проєкту навіть увійшла до щорічного Послання у Верховній Раді України:

«…Крім того, планується інший соціальний проект – компактні квартири для сержантів…», – сказав тоді Петро Порошенко

Перший етап масштабного проєкту – це було зведення казарм поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби рядового складу.

Він стартував у 2018 році з будівництвом 184-х двоповерхових будівель, кожна з яких здатна розмістити до 125 осіб та призначались як житло для військовослужбовців рядового складу та сержантів на посадах командирів відділення.

У новому ж пресрелізі Інформаційного агентства Міністерства оборони України АрміяInform, щодо призначення будинків вказується як житло для молодших офіцерів :

«Будинок матиме 54 однокімнатні квартири, площа кожної приблизно 30 квадратних метрів. У цих квартирах планують розмістити молодший офіцерський склад. Це буде повноцінна квартира-студія (житлова зона в одному приміщенні з кухнею) з балконом, невеликим коридором, окремою ванною кімнатою та санвузлом.», – написали в АрміяInform

Як видно з офіційних новин, новостворений сержантський корпус, на жаль, залишиться без одного з найважливіших мотиваційних факторів для того, щоб залишатись на службі у Збройних Силах України.

Макет будинку з 54-ма квартирами-студіо Фото: Юрій Бірюков
Планування квартир у будинку Фото: Юрій Бірюков

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *