Мінус 30 документів. На опорних пунктах залишаються тільки бойові документи – Залужний


На взводних та ротних опорних пунктах в районі проведення Операції Об’єднаних сил залишаються тільки бойові документи.

Відповідний наказ Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний дав на третій день після призначення на цю посаду перебуваючи у районі проведення ООС.

Про це пише Мілітарний посилаючись на «Радіо Свобода».

Забюрократизованість армії вважають одним з факторів небажання продовжувати службу серед офіцерського складу Збройних Сил України.

Я зібрав всіх командирів військових частин та перше, що сказав: на взводних, ротних опорних пунктах залишаються тільки бойові документи, – сказав Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ чітко визначив перелік цих документів – карточка вогню, робоча карта та схема орієнтирів.

Тобто у армійців на передовій мали забрати різноманітні акти, журнали, плани, інструктажі та подібне, загалом це більше 30 документів.

У Збройних Силах намагаються впровадити автоматизовану систему управління та електронну систему документообігу вже не перший рік.

Ще у війську працюють над впровадженням єдиного електронного військового квитка (ЕВК) полягає у заміні паперових особистих документів військовослужбовця на електронний носій у вигляді пластикової картки, розміром з банківську карту для виплат на якій міститься чіп (декілька чіпів), де зберігатимуться дані персоніфікації та кваліфікований електронний підпис.

Використання електронної картки спростить виконання повсякденних завдань військовослужбовцем (відмітки про відрядження, отримання зброї, матеріальних засобів тощо).

ЕВК надалі може замінити посвідчення офіцера, військовий квиток, медичну книжку, реєстр речового майна, зброї тощо.

Його можна буде використовувати як перепустку в систему контролю і управління та виступатиме захищеним носієм особистого ключа, ключа доступу до інформаційно-аналітичних систем тощо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *