Міноборони замовило масштабний ремонт бронетехніки на 18 млн грн


Міністерство оборони України провело тендер “Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначення” з восьми лотів на загальну початкову суму у 17 786 400 гривень.

Про це повідомляє “Діфенс Експрес”.

У відновленні броньованих машин різних моделей візьмуть участь як державні, так і приватні підприємства.

Згідно з оприлюдненими на публічному майданчику ProZorro даними, 13 серпня ц.р. (виняток, контракт з КБТЗ, який підписали 15 серпня) були укладені контракти на військовий ремонт у місцях розташування несправної техніки виїзними ремонтними бригадами п’яти підприємств.

Зокрема, підприємства, що входять до складу ДК “Укроборонпром” повинні відновити:

 • ДП “Харківський бронетанковий завод” танки Т-64, Т-80 та машини на їх базі на суму у 2 млн гривень;
 • ДП “Львівський бронетанковий завод” – танки Т-64, Т-72, бойові ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-1, гусеничні пожежні машини ГПМ-54 та інші машин на базі танків Т-55, Т-64, Т-72 та ТКБМ “Дозор-Б”, на суму у 6 млн гривень;
 • ДП “Київський бронетанковий завод” – бронетранспортери БТР-3ДА, БТР-3Е1, БТР-3Е1У та машини на їх базі, на суму у 1 950 000 гривень.
 • Державне підприємство Міністерства оборони України “Науковий центр” уклало контракт щодо відновлення систем керування вогнем, електрообладнання танків, БМП та машин на їх базі на 2 мільйони гривень. Приватне СТО “Зелений Гай” повинно відремонтувати бронеавтомобілі Saxon AT105 4х4 за 786 000 гривень.

Державне підприємство Міністерства оборони України “Науковий центр” уклало контракт щодо відновлення систем керування вогнем, електрообладнання танків, БМП та машин на їх базі на 2 мільйони гривень. Приватне СТО “Зелений Гай” повинно відремонтувати бронеавтомобілі Saxon AT105 4х4 за 786 000 гривень.

При цьому, кількість та асортимент відновленої техніки та приладів не розкривається. Контракти мають бути завершені до 30 листопада 2020 року.

Варто додати, що договори по кількох лотах тендеру не були підписані. Зокрема, пропозицію ДП “Завод імені В.О. Малишева” (Лот 6 – військовий ремонт танків БМ “Булат”, БМ “Оплот”, Т-84 та машин на їх базі на 1 млн гривень), було відхилено “у зв’язку з відмовою або неучастю учасника відбору в переговорах”.

Цінова пропозиція ДП “ЖБТЗ” (Лот 3 – ремонт БМП-1, БМП-2, БМД-1, БМД-2 та машин на їх базі, БРЕМ-2 на суму у 1 млн гривень) була відхилена у зв’язку з “неусуненням учасником недоліків у поданих ним документах”.

А торги по Лоту №7 (військовий ремонт бронетранспортерів БТР-4 та машин на їх базі, бойових ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ “АТЛЕТ”, комплексних динамічних тренажерів екіпажу до БТОТ, початкова сума – 3 млн грн) взагалі були скасовані, через “не подання для участі в торгах жодної тендерної пропозиції”.

Donate to Myrotvorets

3 коментарі до “Міноборони замовило масштабний ремонт бронетехніки на 18 млн грн

 1. Пробачте, друзі!
  Що таке 18 мільйонів?
  Це дуже замала цифра.
  Навіть смішна.
  Це невеличкому підприємству на один, два місяці.
  Ця новина не заслуговує на поширення.
  На жаль!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *