Міноборони США передало на фронт медикам ЗСУ допомогу для боротьби з пандемією


США передали медикам ЗСУ допомогу для для боротьби з пандемією на фронті.

За сприяння Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США було отримано 5000 комплектів спеціальних захисних костюмів та бахіл.

Ці засоби індивідуального захисту найближчим часом будуть передані у регіональні санітарно-епідеміологічні управління та мобільні лабораторії, які знаходяться у районі проведення операції Об’єднаних сил, де будуть використовуватися медичним персоналом при роботі з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та при проведенні лабораторних досліджень небезпечного біологічного матеріалу, – йдеться в повідомленні пресслужби Командування Медичних сил ЗСУ.

Зазначається, що ця допомога повністю забезпечить потребу лікарів-епідеміологів і фахівців мікробіологічних лабораторій санітарно-епідеміологічних підрозділів Медичних сил Збройних Сил України у засобах захисту та посилить їх спроможності у боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в українському війську.

Командування Медичних сил Збройних Сил України висловлює слова щирої вдячності Агентству зменшення загрози Міністерства оборони США за співпрацю та допомогу у боротьбі із пандемією COVID-19.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *