“Мер” Горлівки каже, щоб шахтарі самі ремонтували свою шахту


храмПризначений «ДНР» «мер» Горлівки Роман Храменков запропонував гірникам шахти ім. Леніна, які тривожаться через затоплення підприємства, вирішувати проблеми самостійно. Про це Храменков заявив під час прийому мешканців міста, пише Gorlovka.ua.

На шахті ім. Леніна підтоплений третій горизонт, рік шахтарі не отримують зарплату. Про проблеми на вугільному виробництві гірники розповіли самозваному «меру» Горлівки Храменкова, який запропонував їм самоорганізуватися і “займатися вашою шахтою”, натякнувши, що вугільне підприємство більше нікого не цікавить.

«Ми хотіли б дізнатися майбутнє нашої шахти. У нас приплив води 750 кубів на годину, і поки ще не прийшла вода з шахти Гагаріна. Зараз опечатані шурфи, ми туди не опускаємося. Залишився один шурф, куди ми можемо опуститися», – схвильовано розповідають шахтарі. «Що ви пропонуєте?» – питанням на питання відповідає так званий «мер».

Храменков пропонує рішення – брати в оперативне управління свою шахту, організовуватися як колективне підприємство і акціонерне товариство і самим вирішувати, як рятувати підприємство.

Шахтарі, в свою чергу, ще думають, що можна щось зробити, адже через місяць-два шахта буде затоплена остаточно. «Щоб зберегти шахту, потрібні потужні глибинні насоси, їх можна закупити», – пропонує своє бачення вирішення проблеми співробітник шахти. На що Храменков заявляє, що «гроші на закупівлю насосів виділені не будуть».

«А де генеральний директор ваш взагалі?» – несподівано переводить розмову Храменков.

«Ми не знаємо. У нас на шахті немає ні директора, ні виконуючого обов’язки, ні головного інженера. Ми не знаємо, хто це», – відповідають шахтарі.

«Підійдете до мене у виконком, я дам лист, який написав міністр, тому письму ви зрозумієте, що буде з об’єднанням взагалі. Якщо ви хочете, ви можете самоорганізуватися і займатися вашої шахтою», – заявив Храменков.

Шахта ім. Леніна входила в ДП “Артемвугілля” і до бойових дій була однією з перспективних, що видавала на гора вугілля найвищої якості.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *