«Мені б протез, я би побіг, хочу додому!»: Врятований у Мечнікова 21-річний солдат


Справжній бій зі смертю – критичний стан, важка кома, три операції, ампутація.

За життя 21-річного військовослужбовця, скаліченого внаслідок підриву бойовиками автомобіля ЗСУ під Пісками на Донбасі, боролися в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова. Та, дяка Богу, перемогли! Врятували!

Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний лікар медустанови Сергій Риженко, передає АrmyІnforм.

«Василь, 21 рік, солдат, родом із Вінницької області. 10 березня в критичному стані, важка кома, поступив до Мечникова. Протитанкова ракета влучила в його машину в районі н.п. Піски. Більшу частину правої ноги вирвало вибухом, розірвана рука, оголені кістки, високі дози препаратів, що підтримують життєві функції. Проведено три операції. Ампутація за життєвими показаннями, десятки осколкових поранень. Сьогодні вранці в реанімації на обличчі сльози радості: «Мені б протез, я би побіг, хочу додому».

Раніше ми писали: Сергій Анатолійович Риженко – легенда Збройних сил України. Напевне, немає солдата, який не знає про Риженка.

Сергій Рижинко також розповів, що в п’ятницю пізно вночі в лікарню був доставлений поранений Владислав, родом з Рівненської області, 25 років, у важкому стані.

«Два великі осколки діаметрально прошили голову, один із них крізь ліве око. Велику операцію провели нейрохірурги і офтальмологи. Опритомнів», – повідомив лікар.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *