Медведчук та канал Коломойського 1+1 працюють на російського агресора


У Держдепі США вважають, що телеканал Коломойського “1+1”, показавши матеріал про нібито роботу “американських біолабораторій” в Україні, повторив фейк російської пропаганди. 

Про це заявив Джордж Кент, високопосадовець Держдепу США, відповідальний за відносини з Україною, під час онлайн-дискусії “Зміцнення відносин США зі Східною Європою під час пандемії”, повідомляє “Європейська правда”.

Головну роль у цій історії Держдеп віддає Віктору Медведчуку, якого Кент назвав “улюбленим українцем Путіна”. 

“Український телеканал “1+1”, власником якого є олігарх Коломойський, повторив російську дезінформацію, яка стосувалась лабораторій”, – прокоментував Кент показ скандального телесюжету на українському телеканалі. 

За його словами, коли приватний телеканал повторює брехню, це свідчить про брак журналістської цілісності. 

“Я думаю, кожен повинен спитати у них (про відповідальність – Ред.), але це не те питання, яке США підніматимуть на урядовому рівні, це приватне медіа. І це підкреслює важливість мати активне незалежне розслідувальне медіа – у кожній країні”, – резюмував Кент. 

Колишній член Нацради Сергій Костинський вважає, що з цього приводу Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 7 травня повинна призначити перевірку телеканалу «1+1».

Що цьому передувало

Нагадаємо, 27 квітня телеканал “1+1” в своєму проекті “Секретні матеріали” розповів, що в Україні “секретно” працюють біологічні лабораторії США, які нібито можуть бути причетні до розробки бактеріологічної зброї і спалахів підозрілих хвороб.

Раніше, 15 квітня на сайті партії “Опозиційна платформа – За життя” з’явилося звернення Віктора Медведчука до президента і керівників МОЗ, СБУ і прем’єр-міністра, в якому стверджувалося, що в “Україні діють 15 військових біолабораторій”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *