Малюська показав умови утримання російських полонених


Малюська показав умови утримання російських полонених.

Для тримання російських військовополонених утворено 51 дільницю і табір, де забезпечені належні побутові умови, організовано медичне забезпечення, повідомляє “Прямий”.

В таборі рос.полонені не сидять без діла, займаються деревообробкою та приносять користь для українського суспільства.

Якщо доставити військовополонених до табору неможливо, з метою збереження їхнього життя вони можуть тимчасово перебувати у дільницях, утворених в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Крім того, сюди доправляють тих військовополонених, щодо яких є інформація про їх обмін найближчим часом.

Умови тримання як у таборі, так і у дільницях для тримання військовополонених, правила поводження з цими особами відповідають їхньому статусу та базуються на вимогах норм міжнародного гуманітарного права. Адже ми, зокрема і у питанні поводження з військовополоненими, не можемо поводитися як варвари, – розповів міністр юстиції Денис Малюська

У Мін’юсті зазначили, що фінансування заходів щодо тримання військовополонених у таборах та дільницях для тримання військовополонених у 2022 році здійснюється завдяки коштам резервного фонду Державного бюджету. Витрати на утримання одного військовополоненого становлять приблизно 3000грн/місяць.

Раніше Асоціація родин захисників “Азовсталі” закликала міжнародних журналістів відвідати колонію в окупованій та показати умови утримання українських захисників.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *