40 поїздок на схід України, з них 25 на лінію фронту за 5 років : Порошенко востаннє в статусі діючого президента подякував бійцям ЗСУ


Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області подякував військовим за їхню мужність та відданість Україні.

Трансляцію вів “Прямий“.

“Сьогодні, дивлячись на вас, я відчуваю справжню гордість. Гордість за те, що я маю високу честь бути вашим Головнокомандуючим. Гордість за те, що Україна має таких синів і дочок, як ви. Помічники нарахували, що за п’ять років я здійснив майже сорок поїздок на схід України, з них 25 на лінію фронту. Сьогодні, напевне, цей мій візит – останній, як президента України. І як президент, хочу подякувати кожному з вас, кожному воїну і вклонитися за вашу велику ратну справу”, – сказав президент.

Звертаючись до військових президент зазначив, що Україна знає їх, як справжніх героїв: мужніх, самовідданих, відданих країні і народу. А також знає як героїв, які завжди готові йти попереду там, де найважче.

“Свого наступника на посаді президента прошу не повторювати помилок моїх попередників і належним чином дбати про збройні сили України. Бо сильна армія за будь-яких обставин захистить Україну”, – наголосив Президент.

Нагадаємо, 6 травня вперше в історії українського війська відзначається День Піхоти. День установлений 19 квітня 2019 року Президентом України Петром Порошенком з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *