Львівський бронетанковий завод минулоріч передав ЗСУ повноцінний танковий батальйон


Впродовж року ДП “Львівський бронетанковий завод” відвантажило Збройним силам України близько 100 одиниць військової техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Військовий навігатор України.

Про це стало відомо під час святкування 75-річчя з дня створення українського підприємства, яке відмічали 10 травня цього року.

  • Повідомляється, що близько 70 бойових машин було відправлено з підприємства до війська на Схід країни у минулому році.
  • А цього року ЛБТЗ вже відвантажив українським танкістам понад 30 ОБТ.

Успіхів у працівників заводу є насправді чимало.

  • Зокрема, цього року завод передав українському війську 34 відновлених танки, це — повноцінний танковий батальйон.
  • Окрім того, завод, який до війни спеціалізувався на танках Т-72, сьогодні освоїв  ремонт і основних бойових машин  нашого війська Т-64.
  • Також успішно розроблені тут новітні зразки броньованої техніки — цього року львівські майстри представили світу ремонтно-евакуаційну машину з ім’ям «ЗУБР»

Особливість ремонтно-евакуаційних машин, які створюють у Львові, є не тільки в тому, що вони спроектовані українськими конструкторами з нуля. Важливо, що при їх виробництві використовуються комплектуючі виключно  вітчизняного та західного виробництва.

За минулий рік підприємством завершено випробувань БРЕМ «Лев».

Довідково

  • БРЕМ, що створена на базі Т-72, призначена для евакуації та буксирування несправної, пошкодженої гусеничної та колісної військової техніки в умовах бойових дій. БРЕМ “Лев” може евакуйовувати вантажі з масою до 100 т., а вантажопідйомність кранової установки становить 12 т.
  • Оснащення машини також дозволяє проводити зварювальні роботи та різку металу у польових умовах та перевозити до 1,5 т. вантажів на зовнішній платформі. Це дає екіпажу “Лева” можливість виконувати повний перелік робіт з поточного та середнього ремонту бронетехніки в польових умовах.   
  • Також заводом розроблено новий зразок БРЕМ «Зубр», який планується випробовувати. І можливо до кінця року вже буде в Збройних силах. БРЕМ «Зубр» розроблено 2018 року на базі танку Т-55.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *