Львівські курсанти вперше випускались, як американські у Вест-Пойнті


Уперше молоді лейтенанти сидячи слухали промови і тільки стоячи та оплесками вшановували важливі промови чи нагородження найкращих. Уперше не було стройового маршу. Усе було вишукано і мало камерну стилістику. А замість монет у небо полетіли кашкети випускників.

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску шести з половиною сотень молодих офіцерів, повідомляє АрміяInform.

У роки збройного протистояння на Донбасі Академією підготовлено 18 954 офіцерів, понад 106 тисяч сержантів і солдат.

Курсантів привітав начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

– Панове лейтенанти, відтепер на вас покладена відповідальність за ефективне керівництво підрозділами, за вирішення бойових задач, за дії і життя підлеглих. У скрутні для українського народу часи ви не зрадили собі та своїй меті, ставши захисниками рідної землі від агресора. Будьте гідні випускників Академії минулих років – Героїв України та сотень інших достойних офіцерів, – звернувся до випускників очільник вишу генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного внесла значний внесок у розбудову війська, підготовку військових кадрів та бойових частин. У роки збройного протистояння на Донбасі Академією підготовлено 18 954 офіцерів, понад 106 тисяч сержантів і солдат.

– Серед випускників Академії – 9 Героїв України, 378 кавалерів державних нагород. А 64 її випускники віддали своє життя за свободу і незалежність України, − наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Серед цьогорічних випускників Національної академії −131 учасник бойових дій, які вступали на навчання з фронту. Вісім із них нагороджені державними нагородами. Разом із чоловіками випускається і 21 жінка-офіцер.

Цьогорічна церемонія є незвичною, адже у зв’язку з пандемією відбувалась за відсутності батьків, близьких та друзів випускників. Однак святковий настрій залишився незмінним. Аби батьки курсантів, їхні рідні та близькі, а також усі охочі могли відчути атмосферу свята, керівництво вишу за підтримки львівської телерадіокомпанії «Перший Західний» організувало онлайн-трансляцію, яку наживо можна було переглянути на телеканалі «Перший Західний» й на численних інтернет-ресурсах Національної академії сухопутних військ.

Відео з випуску лейтенантів з Національна академія Сухопутних Військ імені. Гетьмана Петра Сагайдачного!!! Уперше молоді лейтенанти сидячи слухали промови. Уперше не було стройового маршу. Все було вишукано і мало камерну стилістику. А замість монет у небо полетіли кашкети випускників.Бувай, совок!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Posted by Yurii Shybynskyi on Saturday, June 20, 2020

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *