Луцький “Мотор”почав виготовлення т.з. “основних” деталей авіадвигунів


ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, продовжує оновлення виробничої бази підприємства та вводить у експлуатацію нове високоточне обладнання, яке закуповується підприємством для реалізації заходів програми імпортозаміщення, – повідомила прес-служба Укроборонпрому.

Кількість освоєних у власному  виробництві номенклатур деталей перевищила 5500 найменувань. Також, у тісній співпраці із іншими підприємствами, що входять до складу Концерну, луцький “Мотор” почав виготовлення так званих “основних” деталей авіадвигунів, зокрема тих, що виготовляються із спеціальних жаростійких сплавів.

Цьогоріч оновлення виробничої бази прискорилось завдяки успішній роботі ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор” у 2018 році.

  • За 2018 рік завод реалізовав продукції на понад 830 млн грн.
  • 300 млн грн податків та платежів сплачено до державного та місцевого бюджетів
  • На підприємстві працює майже 1200 фахівців.
  • Середньомісячна заробітна плата сягнула понад 15 200 грн.

Завдяки розвитку виробничої бази та реалізуючи програму імпортозаміщення, луцькому підприємству вдалось додатково освоїти виробництво високотехнологічних комплектуючих до авіаційних двигунів.

Зауважимо, що понад 70% всіх замовлень, які виконує  підприємство – це замовлення  МО України на відновлення двигунів для українських бомбардувальників Су-24, винищувачів Су-27 та МіГ-29. Водночас “Луцький ремонтний завод “Мотор” з метою дозавантаження виробничих потужностей здійснює широкий спектр робіт для іноземних партнерів, серед яких є і країни-члени НАТО.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *