«Лозівські машини» розпочинають експортні поставки до Канади


За результатами участі в міжнародній галузевій виставці «Canada’s Outdoor Farm Show» один з вітчизняних лідерів з виробництва сільгосптехніки «Лозівські  машини» починає експортні поставки техніки на північноамериканський континент, – повідомляє прес-служба компанії.

«Для нас велика честь представляти “Лозівські  машини” на ринку Канади. Після початку дії Угоди про зону вільної торгівлі ввізні мита на українську техніку скасовані, а процес експорту — значно спрощений. Українським виробникам це дає значну конкурентну перевагу на ринку північноамериканського континенту. За що варто сказати окреме спасибі уряду України», – зазначив віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

Високі показники грунтобробки, а також переваги інноваційних рішень, закладених в агрегати вітчизняного виробництва, «Лозівські машини» на виставці продемонстрували на прикладі дискової борони «ДУКАТ-6». До слова, дана лінійка борін – одна з повномасштабних в світі, представлена ​​агрегатами шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *