ЛНРівці викрали оператора LifeNews і робили з ним “принизливі зйомки”


викГоловний редактор телеканалу LifeNews Анатолій Сулейманов звернувся з листом до глави самопроголошеної «Луганської народної республіки» Ігоря Плотницького. У листі він просить «виявити і покарати винних у викраденні нашого співробітника на території ЛНР, а також повернути викрадене редакційне обладнання».

Далі уточнюється, що «вранці 27 червня під час запланованої зйомки міста Луганська… невідомими особами був викрадений оператор каналу Life News Князєв Михайло Олександрович. Невідомі люди в масках, погрожуючи зброєю, із застосуванням фізичної сили викрали Князєва, і надівши, на голову мішок, відвезли в невідомому напрямку.

Два дні співробітника нашого телеканалу тримали в підвальному приміщенні, виробляли постановочні зйомки відеозаписів вкрай принизливого характеру за участю Князєва і обіцяли викласти відео на Youtube-канал в разі звернення в компетентні органи, знущалися, погрожували фізичною розправою. … Князєв перебуває у вкрай пригніченому стані на межі нервового зриву”. 

Проо це пише сайт stopfake.org рубриці «Контекст». Новини в рубриці «Контекст» не є фейком. Сайт публікує їх, щоб інформувати читачів про події, що стосуються інформаційної війни між Україною і Росією.Scan-001-729x1024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *