Літаки компанії “Антонов” виконують усі 100% стратегічних перевезень в інтересах НАТО


100 відсотків стратегічних авіаперевезень в інтересах НАТО виконуються українськими важкими літаками авіакомпанії “Антонов”.

Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” повідомив заступник голови МЗС Єгор Божок, передає “Економічна правда”.

“За останній час нам вдалося сформувати в НАТО такий рівень довіри до нас, що на сьогодні за фактом українські важкі літаки компанії “Антонов” виконують 100% стратегічних авіаперевезень в інтересах НАТО”, – сказав Божок.

Заступник міністра закордонних справ нагадав, що свого часу Україна ділила цей контракт з РФ, і частка РФ у ньому була значно більшою.

“Проте поведінка Кремля і безпрецедентна агресія, розв’язана Москвою проти України, змінила ситуацію, тому РФ втратила довіру НАТО. Альянс постав перед ситуацією, коли таку важливу сферу, як стратегічні авіаперевезення, неможливо залишати під контролем агресора”, – додав він.

АНТОНОВ УКЛАВ НОВИЙ КОНТРАКТ НА АВІАПЕРЕВЕЗННЯ ДЛЯ НАТО ВИТІСНИВШИ РОСІЮ

І саме тому ви так багато чуєте і бачите, як українська “Мрія” і українські “Руслани” прилітають в Канаду, Польщу, Німеччину, Францію і т.д. Це є наслідком того, що свого часу ми досягли в нашому партнерстві з НАТО”, – підкреслив Божок.

За його словами, якби в Україні було більше можливостей в сфері стратегічних авіаперевезень, вона могла б надати велику підтримку партнерам по НАТО.

У зв’язку з цим зараз вживаються заходи для відновлення будівництва в Україні не тільки важких літаків, але і середніх, і малих, сказав Божок.

Нагадаємо, ситуація в світі у зв’язку з коронавірусною пандемією створила ажіотаж на ринку термінових вантажних авіаперевезень. Попит на українські траспортні літаки авіакомпанії «Авіалінії Антонова» виявився високим, як ніколи.

COVID-19: УКРАЇНСЬКІ АНИ В СВІТІ НА РОЗХВАТ. ЧЕРГА ДО ТРАВНЯ

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *