Лідер аграрного ринку України Нібулон активно розбудовує мережу річкових терміналів


У с. Тернівка Вільнянського району Запорізької області розпочато активну фазу будівництва перевантажувального терміналу, що стане вже третім підприємством лідера аграрного ринку України на Запоріжжі, – повідомили у компанії.

Черговий перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових, зернобобових та олійних культур на річковий транспорт, так само як і решта попередніх об’єктів компанії, буде збудовано в найкоротші терміни. Так, його введення в експлуатацію заплановано на червень поточного року, – йдеться в повідомленні.

Роботи виконують:

  • Будівельники київської організації «НК БУД», яка співпрацює з компанією вдруге, гарно зарекомендувавши себе на будівництві в Голій Пристані Херсонської області.
  • ФОП Кондратюк В. С. вже закінчив будівництво трансформаторної підстанції.
  • Миколаївська компанія «БК Інтербуд» на вже 50 % звела стіни їдальні.
  • Над зведенням вантажного причалу довжиною 130 м працюють фахівці перевіреного часом і надійного партнера компанії ТОВ ПБК «Укрдобробуд» (м. Київ).
  • ТОВ «Будівельна компанія» та ТОВ «ЦКС» – монтаж металоконструкцій.

Загалом у будівництві високотехнологічного термінала компанії сьогодні задіяно близько 40 одиниць різної техніки, серед яких палебійні машини, великотоннажні гусеничні та автомобільні крани, самоскидів тощо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *