ЛБТЗ передав ЗСУ партію модернізованих Т-64 з новітніми засобами навігації та зв’язку


Львівський бронетанковий завод передав Збиройним силам України партію відремонтованих та модернізованих танків Т-64, повідомляє Ukrainian Military Pages.

«Основна модернізація танка Т-64 – це насамперед системи зв’язку і управління вогнем. Відтак, танки отримали нові сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, встановлені комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань», – розповів директор ЛБТЗ.

Серійну модернізацію танків Т-64 до модифікації зразка 2017 року, яка наразі є основною для танків Збройних Сил України, Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ) налагодило у минулому році.

Раніше модернізацію до цього рівня проводив лише Харківський бронетанковий завод (ХБТЗ), який направив до війська понад півтори сотні модернізованих Т-64.

Завдяки потужностям львівського заводу переозброєння війська значно пришвидшилось. Рахунок танків переданих львівським заводом цього року пішов вже на третій десяток – шість модернізованих Т-64 у березні, ще чотири Т-64 і два Т-72 у травні, а також близько десятка Т-64 (як повідомляє «Укроборопром») цього разу.

Крім модернізації Т-64, ЛБТЗ також може здійснювати поточний ремонт і відновлення танків Т-72, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2, броньованих машин розмінування БМР-1, танкових двигунів, прицілів 1А-40, комплектуючих до танків Т-72, а також займатись виготовленням бронетехніки – броньованих пожежних машин ГПМ-72 і ГПМ-54, броньованих ремонтно-евакуаційних машин (БРЕМ) «Лев» і «Зубр» та тактичної броньованої колісної машини «Дозор-Б».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *