Лави терористів поповняться найманцями з Криму?


бРосійська сторона поповнює особовий склад незаконних збройних формувань на Донбасі за рахунок добровольців з Криму. Про це повідомляє спікер АТО в Луганській області Руслан Ткачук.

“Перевага віддається колишнім спецназівцям, а також представникам правоохоронних органів При цьому російським командуванням вживаються заходи для недопущення ідентифікації військовослужбовців збройних сил РФ у разі їх захоплення в полон”, – написав Ткачук.

У той же час, за інформацією джерела, у багатьох з російських солдатів закінчуються терміни контрактів по військовій службі на території “ЛНР” і “ДНР”, і вони негативно ставляться до їх продовження.

На кордоні з Україною і в окупованому Криму інтенсивно тренуються російські штурмові підрозділи. Про це йдеться в повідомленні прес-службИ РНБО.

“Спостерігається концентрація військових сил противника на небезпечних напрямках На території Кримського півострова і на східному кордоні з Україною йдуть активні тренування і злагодженість штурмових підрозділів збройних сил РФ”, – сказано в повідомленні РНБО.


Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *