Ладижинська ТЕС виконала капремонт енергоблоку №1, що скоротило в 3,7 рази кількість викидів в атмосферу та збільшило видачу електроенергії


На Ладижинській ТЕС завершився капітальний ремонт енергоблоку №1 та проведено реконструкцію електрофільтру. Завдяки вказаним заходам потужність енергоблоку виросла в 1,5 рази, а кількість викидів в атмосферу скоротилася в 3,7 рази. Загальні інвестиції в проект склали 148,8 млн грн.

Про це повідомляє прес-службу Вінницької ОДА.

Роботи тривали 6 місяців. За цей час була оновлена турбіна енергоблоку, димоходи, запалювальні апарати. В результаті потужність енергоблоку зросла з 190 МВт до 280 МВт, що дозволить станції видавати більше електроенергії в енергосистему України.

Окрему увагу компанії в ході проекту було приділено зниженню викидів в навколишнє середовище. 29,3 млн грн від загального обсягу інвестицій було направлено на реконструкцію електрофільтру. Завдяки цьому концентрація пилу в димових газах скоротилася в 3,7 рази і відповідає проектним показникам.

Важливою особливістю реконструкції електрофільтру стало часткове фінансування робіт за рахунок раніше сплаченого компанією Енерго екоподатку в бюджет Вінницької області та м. Ладижин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *