Київський картонно-паперовий комбінат у 2017 році збільшив обсяги виробництва до майже 5 млрд грн


Київський картонно-паперовий комбінат (ККПК, Обухів Київської обл.), лідер целюлозно-паперової галузі України за обсягами виробництва і продажів, в 2017 році збільшив обсяг виробництва (в грошовому вираженні) на 14,8% в порівнянні з 2016 роком – до 4 млрд 850 млн грн.

Таким чином, згідно зі статистичними даними асоціації, за підсумками року ККПК ще кілька прискорив темп приросту обсягів виробництва до аналогічного періоду попереднього року: в січні-листопаді він становив 13,9%, в січні-жовтні – 12,8%. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому в натуральних показниках Київський КБК збільшив випуск гофротари на 5,6%, до 221,5 млн кв. м, зберігши другу позицію по випуску цієї продукції в Україні, але з незначним відставанням від Рубіжанського КТК (спільно з Трипільським пакувальним комбінатом).

Комбінат також за підсумками року утримав позитивну динаміку по випуску паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції, наростивши цей показник на 2,4% – до 75,7 тис. тонн, і збільшив виробництво картону на 4,6% – до 204,5 тис. тонн. У тому числі виробництво тарного картону зросло на 7% – до 127,1 тис. тонн, коробкового на 0,8% – до 77,4 тис. тонн.

Виробництво туалетного паперу, у випуску якої комбінат стабільно лідирує зі значним відривом від інших виробників, незначно зросла (на 1%), склавши 410,1 млн рулонів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *